Základní informace

Základní informace o RVVZ Vysočina 2018 - Chaloupky Kněžice

Kdy?
13. - 15. 4. 2018

Kde?
Chaloupky Kněžice (objekt bývalé lesovny nad Novou Brtnicí)

Kdo?
Pro instruktory, mladé vedoucí i jejich starší zkušenější kolegy, kteří chtějí získávat i předávat nápady, zkušenosti a tipy v oblasti volnočasových aktivit pro děti a mládež. Vítání jsou všichni od 15ti let věku. (Mladší 18ti let - účast jen s plnoletým garantem.)

Za kolik?
Poplatek je 500,- Kč za osobu. POZOR! V ceně je zahrnuto ubytování, jídlo (2x snídaně, 1x oběd a 2x večeře) a kompletní program.
Po přihlášení vám automaticky přijde faktura, zaplaťte ji obratem, ať se můžete přihlašovat na dílny, nejpozději tak, aby byl poplatek na účtu 31. 3. 2018. Pokud chcete fakturu pro organizaci, uveďte ji v přihlášce a kontaktujte nás na e-mail: martina.munduchova@chaloupky.cz

Registrace:
Registrovat se můžete od 1. 1. 2018 do 6. 4. 2018 nebo do naplnění celkové kapacity 100 účastníků. Účastníci z předchozích let nemusí vyplňovat novou přihlášku, stačí se přihlásit do systému a zakliknout okénko "chci se zúčastnit RVVZ 2018".

Prezence:
V pátek od 16:00 do 24:00 hodin, V neděli je nutné objekt opustit do 14:00 hodin.

Spaní:
Spíme v pokojích různých typů na postelích či palandách, s sebou vlastní spacák a hrníček. Ve všech spacích zónách platí noční klid od 24:00 do 6:00 hodin.

Jídlo:
Pro účastníky je připraveno jídlo z naší kuchyně, veškerá jídla jsou vegetariánská, snídaně je formou švédského stolu. K dispozici bude také saloon s kavárnou.

S sebou:
Spacák, přezůvky, hrnek na pití, další oblečení a obutí dle vybraných programů a vlastní úvahy. Pokud chcete něco vystavit, promítat, rozdávat..., domluvte se s námi, vše připravíme.

Co nebrat:

Psy, alkohol a drogy. Jsme školské zařízení a na našich pozemcích je zákaz kouření, pro kuřáky bude vyhrazen prostor před areálem. Děkujeme za pochopení.

... SPOJUJEME ROZDÍLNÉ SVĚTY