Co je RVVZ

RVVZ VYSOČINA je Regionální Velká Výměna Zkušeností.

RVVZ VYSOČINA je největším fórem pro hledání společného jmenovatele všech, kteří se amatérsky i profesionálně věnují výchově a smysluplnému naplňování volného času dětí a mládeže v kraji.

RVVZ VYSOČINA je určena všem vedoucím dětských oddílů jakékoliv organizace, rádcům či instruktorům, pracovníkům center volného času a dalším zájemcům, kteří pracují s dětmi ve volném čase.

Víkendová RVVZ VYSOČINA obsahuje tradičně tři druhy programu (mimo doprovodných akcí). SEKCE (diskuse účastníků nad daným problémem), SEMINÁŘE (odborník poučí ostatní) a DÍLNY (praktické ukázky spojené s aktivním zapojením účastníků).

Víkendová RVVZ VYSOČINA bude doslova nabita programem. Odvezete si řadu nových kontaktů, informací, námětů a zkušeností. Čeká na vás velké množství dílen, seminářů, diskusních fór, doprovodných programů, výstavek a setkání vtěsnaných do jednoho víkendu.

Virtuální RVVZ VYSOČINA v podobě těchto internetových stránek slouží k výměně zkušeností v obdobích mezi jednotlivými víkendovými RVVZkami, prezentaci závěrů, zveřejňování důležitých dokumentů, diskusi...

... SPOJUJEME ROZDÍLNÉ SVĚTY