Registrovaní účastníci
Výpis přihlášených účastníků můžete seřadit kliknutím na nadpis každého sloupce.
| 860 | Roudnická Adéla |
|
Asociace TOM ČR, TOM 50022 Jestřábi |
TOM 50022 Jestřábi |
Praha 2 |
S |
ano |
| 805 | Veszelei Lenka |
|
Asociace TOM ČR, TOM 50022 Jestřábi |
TOM 50022 Jestřábi |
Praha 10 - Dubeč |
S |
ano |
| 811 | Propílková Marcela |
|
Asociace TOM CR, TOM 50022 Jestrabi |
TOM 50022 Jestrabi |
Praha |
S |
ano |
| 858 | Krotilová Tůmová Nikola |
|
ATOM ČR |
Jestřábi Dubeč |
Praha 3 |
S |
ano |
| 857 | Petrbokova Radka |
|
ATOM ČR |
Jestřábi Dubeč |
Praha 3 |
S |
ano |
| 780 | Šimková Vendula |
|
Chaloupky o.p.s. |
|
Puklice |
P |
ano |
| 9 | Burda Jan |
Tatanka |
CVČ Hrubínka |
T. O. Dakota |
Třebíč |
P |
ano |
| 348 | Kirchmayer Jozef |
Dodo |
Detská organizácia YETI |
|
Bratislava |
S |
ano |
| 350 | Kirchmayer Zuzana |
Zuzka |
Detská organizácia YETI |
|
Bratislava |
L |
ano |
| 868 | Novotný Jan |
Divadlo |
Duha |
Tuláci Olomouc |
Slatinice |
S |
ano |
| 867 | Palová Kateřina |
Katóba |
Duha |
Tuláci Olomouc |
Slatinice |
L |
ano |
| 808 | Zemánková Vladimíra |
|
Dům přírody Moravského krasu |
|
Blansko |
S |
ano |
| 764 | Kolář Michal |
Žabák |
Halahoj |
|
Třebíč |
S |
ano |
| 846 | Bendakovský Radek |
ALF |
Junák |
|
Pardubice V |
L |
ano |
| 826 | Turek Ondřej |
Opičák |
Junák - český skaut |
VŠRK Skrypta & Titio |
Praha |
S |
ano |
| 791 | Hoffman Aleš |
Alí |
Letní tábor Krasnice, z.s. |
|
Pardubice |
S |
ano |
| 864 | Vodvářková Tereza |
Terka |
Pionýr z., s. |
68. pionýrská skupina Lvíčata |
Praha 8 |
S |
ano |
| 859 | Pokorná Pavla |
Paša |
Pionýr, z. s. |
|
Modřice |
S |
ano |
| 865 | Derflová Agadise |
Aga |
Pionýr, z. s. |
68. pionýrská skupina Lvíčata |
Praha |
S |
ano |
| 862 | Přibylová Aneta |
|
Pionýr, z.s. |
Pionýrská skupina Jedovnice |
Blansko |
S |
ano |
| 827 | Šafaříková Mája |
|
Pionýr, z.s. |
Pražská organizace Pionýra |
Praha 15 |
S |
ano |
| 866 | Kirnig Zdeněk |
Doktor |
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice |
Letní dětský tábor Kapka |
Pardubice |
S |
ano |
| 847 | Bůlfinek Jakub |
Zombík |
Titio |
HB |
Praha |
S |
ano |
| 861 | Kupec Pavel |
|
Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, 17. listopad |
|
Mladá Boleslav |
S |
ano |
| 863 | Navrátilová Klára |
|
Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, 17.listopadu |
|
Mladá Boleslav |
S |
ano |
| 809 | Kosáková Klára |
|
Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, 17.listopadu |
|
Jičín 1 |
S |
ano |
| 730 | Munduchová Martina |
|
ZS Morava |
Lumíci, Brtníci |
Jihlava |
P |
ano |